Okna IDEAL 8000

System okienny IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna. Wybierając system okienny IDEAL 8000 wybierasz produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania profili i zastosowane materiały nie są przedmiotem kompromisów. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna i bezproblemową eksploatację.

Zalety IDEAL 8000

  • system sześciokomorowy
  • współczynnik przenikalności Uf do 1.0 W/m²K
  • system z uszczelnieniem środkowym ( 3 uszczelki)
  • Klasyczny design skrzydła ( classic-line niezlicowany)
  • potwierdzona testami klasa odporności na włamanie RC2
  • dostępny w licznych wariantach kolorystycznych

 

IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

 

Wybierając system okienny IDEAL 8000 wybierasz produkt z najwyższej półki,w którym jakość wykonania profili i zastosowane materiały nie są przedmiotem kompromisów. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna i bezproblemową eksploatację.

Call Now Button