Okna PVC w systemie P-Line

Okna P-Line wyróżniają się znakomitymi właściwościami technicznymi. Są one produkowane dokładnie według Twoich wymagań i oferują wiele możliwości konfiguracji, jak przykładowo szeroki wybór oklein. Ponadto są niezwykle proste w utrzymaniu i posiadają atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Nowy system okienny P-Line dzięki nowoczesnej, wielokomorowej budowie zapewni jeszcze lepszą izolacyjność cieplną.

Zalety

 

  • Przyjemna atmosfera w mieszkaniu: Specjalne komory gwarantują najwyższe wartości izolacyjności termicznej i zapewniają przytulną atmosferę.
  • Długotrwała żywotność: Dzięki odpornemu na warunki atmosferyczne tworzywu oraz wysokiej jakości okuciach, oknami możesz cieszyć się przez długie lata.
  • Niewymagające konserwacji i łatwe w utrzymaniu: Gładkie powierzchnie są niezwykle proste do czyszczenia i nie wymagają prac konserwacyjnych.
  • Podwyższone bezpieczeństwo: Już w ramach podstawowego wyposażenia. Opcjonalnie do klasy RC2
  • Dzięki nowej technologii zgrzewania widoczne spojenia profili należą w oknach PCV P-Line do przeszłości. Dobroplast oferuje okna PCV o wyglądzie porównywalnym z oknami drewnianymi.

Dane techniczne

Izolacja cieplna: Uf do 0.94 W/m²K, Uw do 0.72 W/m²K

Uwagi: okno jednoskrzydłowe (1.23 x 1.48 m) | zależne od wybranego połączenia skrzydła i ramy

Izolacja akustyczna: Rw 45 dB (zgodnie z EN 14351/1)

Odporność na obciążenia wiatrem: do klasy do C5/B5 zgodnie z EN 12210

Wodoszczelność: do klasy 9A, zgodnie z EN 12208

Przepuszczalność powietrza: do klasy 4, zgodnie z EN 12207

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo podstawowe, RC 1 N, RC 2 N, RC 2
Call Now Button