DRZWI STANDARDOWE IMPERIAL

Uniwersalny system o budowie trójkomorowej.

Trójkomorowe drzwi aluminiowe z izolacją termiczną. Szeroki zakres dostępnych konstrukcji umożliwia wykonanie drzwi w wielu wariantach: drzwi otwierane na zewnątrz, do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowe, z doświetlami.

Drzwi charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, Imperial może przyjmować barwy z palety RAL, jak i struktury drewnopodobne, co pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju budynku.

Dane techniczne

Budowa trójkomorowa

Szerokość skrzydła i ościeżnicy: 65 mm

Zastosowana w profilach przekładka termiczna o szerokości aż 24 mm, wykonana z poliamidu wzbogaconego dodatkiem wielokierunkowo orientowanego włókna szklanego, znacznie poprawia wytrzymałość mechaniczną komory zewnętrznej i wewnętrznej profili.

Przekładka termiczna dodatkowa wyposażona w żyłkę uszczelniającą Coex, która w trakcie procesu wypalania polakierowanych proszkowo profili tworzy niezawodną paraizolację i doskonałe uszczelnienie.

System mocowań wypełnień: od 14 do 51 mm, stosowanie markowych okuć oraz szerokiej gamy rozwiązań progowych pozwala na konstruowanie nowoczesnych i wszechstronnych drzwi.

Rysunek techniczny

Imperial

Call Now Button