Aluprof MB 60

System aluminiowy, służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej.

Zalety SYSTEMU MB 60

System służący do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej. Można w nim wykonywać różne wersje okien: m.in. okna z tzw. ukrytym skrzydłem MB-60US, okna obrotowe MB-60 Pivot oraz okna w wersji Industrial, czyli o wyglądzie tzw. “stalopodobnym”, dostępne są także okna i drzwi antywłamaniowe. Na systemie MB-60 bazuje również konstrukcja okna MB-60EF dedykowanego do fasady MB-SR50 EFEKT oraz system ekonomicznych drzwi MB-60E. Większość tych rozwiązań wystepuje w wersji HI – o podwyższonej izolacyjności termicznej.

MB-60 / MB-60HI

mb60

Profile bazowego systemu MB-60 mają budowę 3-komorową i przegrodę termiczną typu “omega”. System posiada także wersję o podwyższonej izolacyjności termicznej MB-60HI, uzyskanej dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej.

MB-60US / MB-60US HI

mb60us_ok

Okna wykonane z elementów tego systemu posiadają skrzydła niewidoczne od strony zewnętrznej zabudowy. W szeregu sąsiadujących ze sobą okien stałych i otwieranych niemożliwe jest rozróżnienie położenia tych pól.

MB-60 PIVOT

mb60_pivot

System MB-60 Pivot służy do wykonywania okien obrotowych o poziomej lub pionowej osi obrotu. zawiasy pozwalają na obrót skrzydła o kąt od 0º do 180º. zaletą okien MB-60 Pivot są duże dopuszczalne gabaryty i ciężary konstrukcji.

MB-60E / MB-60E HI

mb60e

System służy do wykonywania drzwi oraz zestawów okiennych z drzwiami. Umożliwia uzyskanie konstrukcji o dobrych własnościach użytkowych, zapewniając jednocześnie ekonomiczny poziom kosztów produkcji oraz wygodę i skrócenie czasu montażu.

MB-60EF / MB-60EF HI

mb60ef

System umozliwia wykonanie okien dostosowanych do zamontowania w fasadzie MB-SR50 EFEKT. Elewacja uzyskuje dzięki temu specyficzny wygląd, tzn. na powie-rzchni zewnetrznej fasady całoszklanej wyraźnie zarysowana jest rama okna aluminiowego, przy czym powierzchnie zewnętrzne profili okna i szyb leżą na jednej płaszczyźnie.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA

  • różnorodność funkcji i sposobów otwierania okien, dostosowana do potrzeb użytkowników
  • różne rozwiązania estetyczne, jakie dają okna z ukrytym skrzydłem, wersja o wyglądzie “stalopodobnym” Industrial oraz listwy do szklenia trzech rodzajów: Standard, Prestige, Style
  • drzwi 1- lub 2-skrzydłowe, otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz, dostępne także konstrukcje wielkogabarytowe
  • możliwość gięcia profili i budowy okien łukowych
  • montaż w zabudowie indywidualnej lub w fasadach aluminiowych
  • okna i drzwi antywłamaniowe do klasy RC3
  • możliwość budowy konstrukcji dwukolorowych: profile mogą mieć inny kolor od strony zewnętrznej i inny od strony wewnętrznej
Call Now Button